Den 6: Co tvůj milostný život?

13. ledna 2017 v 11:35 | The Bell Jar Girl |  Deník
V minulých vztazích jsem moc štěstí neměla. Ale můj milostný život nyní je lepší, než by jeden u člověka s hraniční poruchou mohl předpokládat. Možná je to tím, že s mou přítelkyní tu poruchu vlastníme v našich hlavách obě. Tím pádem jedna rozumí občasným stavům té druhé, jsme k sobě tolerantní a chápeme se na úrovni, na jaké by nás člověk bez nějakých psychických problémů chápat nikdy nemohl.
Poznaly jsme se na internetu, konkrétně na twitteru. Je zajímavé, jak se dva lidi poznají úplnou náhodou a pak zjistí, že jsou pro sebe navzájem tím nejlepším řešením.
Všechny problémy si umíme vyřešit pomocí neomezené otevřenosti a upřímnosti, což je v případě dvou psychicky indisponovaných lidí asi jediný způsob, jak vztah udržet.
Ale porucha neporucha, moje přítelkyně je tím nejskvělejším, co se mi mohlo stát. Zlepšuje mi život a motivuje mě být každý den o kousíček lepším člověkem, a o to ve vztazích, v jakýchkoliv vztazích jde.

Nerada o vztazích přemýšlím tím romantickým způsobem, jako "moje druhá polovina". Ne. Raději se na vztahy dívám jako na dva celistvé lidi, kteří každý den dělají volbu. Volbu být spolu, existovat bok po boku. (V našem případě většinou písmenko po písmenku, protože máme vztah na dálku.)
A možná, že je to nakonec stejně ta nejromantičtější varianta.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama